Ürün Siparişleri İçin Lütfen
0507 471 16 17
Numaralı Telefonumuz ile iletişime geçiniz. 7/24 çağrılarınız kayıt altına alınır istediğiniz saat whatsapp tan mesaj atabilir sipariş verebilirsiniz.
X

İŞ ORTAĞIMIZ OLUN BERABER KAZANALIM!..

Emir Konfeti olarak size tekliflerimiz var. Sizi iş ortağımız olarak aramızda görmekten gurur duyarız.!

Yeni bir iş platformu yeni bir gelir kaynagınız olucak, Emir Konfeti ile sizlerde bizimle beraber kazanabiliceksiniz.!

İş Ortaklığı sistemi kapsamında club, bar, gazino, meyhane, pavyon gibi genellikle uygun mamul ürünlerler kullanmak şartıyla,

geri dönüşüme %100 uygun plastik veya karton alt tüp kısmı metal ürünler için geçerli bir iş ortaklığı için ufak detaylar.

İş ortaklığı sisteminde birlikte yol kat edeceğimiz tüm iş ortaklarımız bizim için kendi ailemizdir.

Ayrıca iş ortaklığı sistemimizde iş ortakları kendi aralarında bayii oluşturabilir, dağıtım ağını ve boş toplama alanlarını genişletebilir.

İş ortaklarımız ile düğün salonları, club, pavyon, bar, meyhane gibi her türlü konfetiye uygun alanlarda faliyet gösterebilir.

İş ortaklarımız yine aynı zamanda çiçek evleri, parti evleri, organizasyon işleri ile ilgili konfetiye uygun her alanda faliyet gösterebilir.

İş ortaklarımız geri dönüşüme uygun tüm konfeti tüpleri firmamız tarafından bize uygun bulunduğu taktirde geri dönüşüme kazandırılır.

Konfeti boşlarınız artık sizler ve bizler için değerli çünkü çevre dostu ve geri dönüşüme önem veriyor ürünleri tekrar kullanıma kazandırıyoruz!

Her çöp dediğiniz ürün için artık EMİR KONFETİ 'de bir iadeniz var ve maliyetlerinizi düşürecek teklifler ile doğamızı hem kirlilikten kurtarıyor hemde sizlere yeni bir kazanç sağlıyoruz!

Her İş ortağımız bu satış esasına katiyen suretle uymak ile kendisi meshuldur.

Bizler çevremizi seviyor geleceğimize önem veriyor ve kazançlarınızı daha yükseklere çıkartmak için uğraşıyoruz!

Bizim sunduğumuz fiyat sabit tarife üzerinden belirlenen en düşük satış bedelidir.

Tek yapmanız gereken detaylar için bizimle " iletişim " kurmak ve " İŞ ORTAKLIĞI " hakkında bilgi almanız.

Bizi Arayın : 0507 471 16 17

Bizimle çalışmak size neler kazandırır?

Üretici firma olduğumuz için " EN UYGUN FİYAT " garantisi ve " İADELİ KONFETİ " ile sizlere hizmet vermekteyiz, bu size uygun ürün almak ve kazanç oranınızı yükseltmek demektir. Ayrıca kalite bazında " 1." sınıf ürün üretmemizde sizin için artı bir yıldız olacaktir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem arz eden bir durumdur. Tüm ürünlerimizde " PATLAYAN ÜRÜNLERİNİZ İADE ALINIR " sorgusuz suhalsiz.

WhatsApp chat
Facebook ile Mesaj Gönder
Tüm hakları saklıdır. ( 2017 ) Emir Konfeti Polatlı / ANKARA 0507 471 16 17